Багато хто думає що мухомор та інші гриби то є чарівна пігулка від всіх хвороб, і буде це правдою чи ні залежить в першу чергу від вас самих. Перед тим як почати лікування грибами та і будь-якими іншими засобами народної медицини, витратьте 2-3 години свого часу на вивчення вашої проблеми.

Повірте ніякий «горе знахар» не зможе допомогти Вам краще, ніж ви самі собі. Навіть поверхневе вивчення проблеми, та впевненість у своїх діях дають кращий результат ніж «інтернет спільнота». Нижче ви знайдете посилання на деякі ресурси, які ми вважаємо кращими та корисними, налаштовуйтесь на позитив, і тільки після цього у Вас все вийде. Людський мозок може ВСЕ!

Ми постаралися відповісти на найпопулярніші запитання щодо дикорослих грибів та нашої продукції.
Якщо ви не знайшли відповіді, ми з радістю відповімо вам поштою та цікаві додамо до наявних.
Писати dikorosua@gmail.com


Які загальні принципи вживання мікродозингу?

Ознайомтесь тут за МУХОМОРами - pro МдМ

 

Які загальні принципи збільшення дозувань?

Основні моменти тут TOMAC_MYXOMOPb

 

Що почитати з публікацій?

Книга М.Вишневського «Его величество мухомор», книга дає загальне уявлення про мухомор, для лікувальних цілей малоінформативна.  

          Баба Маша: посилання на всі канали там є книга (найбільш інформативна на сьогодні) і відгуки та тестування 

 

Що порекомендуєте подивитись?

youtube.com


Як відбувається процес збирання?

Збір нашої продукції відбувається в екологічно чистих лісах Полісся України.


Якість продукції?


Контроль якості та відбору продукції проходить у 5 етапів, на момент збору, первинного сушіння, вторинного сушіння, після чого продукція упаковується. Тому ми можемо сміливо сказати, що до вас потрапляє тільки добірний і якісний продукт, про що говорять наші відгуки та сертифікати на продукцію.
 

Мухомор отруйний?


Різновидів мухомора дуже багато, ми візьмемо ті, які представлені у нас, мухомор червоний офіційно є умовно їстівним, але при цьому ми настійно не рекомендуємо приймати його перорально.


Як вживати?


Саме питання, це як вживати той чи інший гриб. Для кожного гриба ми пропонуємо рекомендації щодо використання. Якщо цього вам здасться недостатньо, ви завжди можете зв'язатися з нами будь-яким зручним для вас способом.


Навіщо мікродозинг мухомору


Більшість покупців спантеличена питанням оздоровлення свого розуму і тіла, питанням підняття імунітету та позбавлення згубних звичок, для цього розроблена система мікродозингу червоним мухомором курсом від 1,5-2х місяців. За цей час гриб нормалізує роботу органів, усуває депресивні програми зі свідомості та підсвідомості, покращує сон та апетит, допомагає зрозуміти свої згубні залежності та розумом відійти від них.


Коли може допомогти мухомор?


Атеросклероз, безсоння, туберкульоз, гіпертонічні хвороби, запори, імпотенція, ішемічні хвороби серця, нервове перезбудження, болі будь-яких типів, запалення, виразки, гастрит, а також ряд залежностей: алкоголізм, нікотинова та інші.


Коли може допомогти веселка?


Хвороби шлунково-кишкового тракту (ЖКТ), печінки та нирок, захворювання серцево-судинної та нервової систем, атеросклероз та гіпертонія, запалення та болі в суглобах, ревматизм та подагра, порушення функцій щитовидної залози, захворювання крові та лімфи, цукровий діабет, варикозі вен і тромбофлебіт, чоловіче безсилля та жіночі патології, запалення, міоми, мастопатії.


Коли може допомогти кордицепс?


Спектр дії даного гриба дуже широкий. Він може використовуватися при різних захворюваннях та нездужаннях: вірусних; травних: гастрит, печія, виразка; дихальної системи: бронхіт, астма, туберкульоз; серцево-судинна система: стенокардія, інфаркт міокарда; сечостатевої системи: цистит, біль у попереку, аномальне сечовипускання; злоякісних та доброякісних пухлинах.
Кордіцепс допомагає організму стати витривалішим і підвищити опірність негативним факторам, впоратися з фізичною втомою та розумовою перенапругою.

На що впливає Їжовик гребінчастий?

Це білий кулястий гриб з білим кудлатим тільцем. Його часто можна зустріти у стравах Східної Азії та у вигляді активної добавки у всіх частинах світу. Плодові тіла та міцелій ожина гребінчастого (лев'ячої гриви) багаті на активні речовини, завдяки яким гриб вважається одним з найкорисніших. Він підтримує нервову систему та імунітет, покращує роботу мозку, допомагає налагодити травлення.
Вчені успішно проводять дослідження, що доводять протипухлинну активність гриба.

Вплив на організм:

 • Покращує когнітивні функції мозку;
 • Прискорює вироблення нових нейронних зв'язків;
 • Лікує запалення та окислення;
 • Зміцнює імунну систему;
 • Підтримує здоров'я серця та кровоносної системи;
 • Покращує стан шлунково-кишкового тракту;
 • Є потужним антиоксидантом;
 • Допомагає при діабеті;
 • Запобігає склерозу.

Вплив на свідомість:

 • Допомагає при надмірній тривожності, неспокійному розумі;
 • Допомагає у боротьбі з депресією;
 • Підвищує концентрацію;
 • Внутрішній спокій;
 • Помічено позитивний ефект прийому дітьми із СДВГ та синдромом гіперактивності