Шановні друзі! маємо купу гарних новин:

  1. Оновлення упаковки

Завдяки вашій довірі до нас наших продуктів, ми змогли значно збільшити об’єми виробництва, що позитивно вплинуло на собівартість продукції, це в свою чергу дозволяє нам значно покращити якість пакування та сервіс без підняття цін, а саме:

а) Нові фірмові пакети

б) Нова червона банка з оновленою етикеткою . (Заміна і оновлення інших продуктів буде відбуватись поступово і досить тривалий час.)

в) Скоро з’являться фірмові коробки та скотч.

 

  1. Зниження цін на ЧЕРВОНИЙ МУХОМОР

Від сьогодні ми знижуємо базові ціни на 10-20% на всю продукцію, що містить мухомор червоний, на це вплинуло одразу декілька позитивних факторів:

а) Ваша довіра до наших продуктів і, відповідно, об’єми реалізації зросли в кілька разів

б) «Сила Гриба» з часом слабшає, а ми хочемо, щоб ваш користувацький досвід залишався приємним,  і Ви не витрачали більшої суми грошей за той же «ефект».

 в) Гарний сезон збору, - грибів є достатньо, до нового урожаю вистачить 99,9%, а можливо, навіть і забагато

г) Ми вважаємо, і ринкова ситуація каже про те, - що етап зростання цін на мухомор завершено, оскільки всі капітальні витрати (Сушки/млини/капсулятори та ін.) вже понесені, а в подальшому ціни будуть стабільними, і дефіциту не передбачається.

 

  1. Повноцінний запуск роботи додатку «Dikoros» (посилання)

а) Нарешті в додатку доступні всі продукти з мухомором, і ви зможете в повній мірі його використовувати. З цієї нагоди, до кінця травня буде збільшений кешбек до 10% при купівлі за власні кошти.

б) Щодо переваг купівель в додатку, зробимо окрему новину після завершення всіх оновлень.

в) 2/3 з бонусних 500000 грн.  (посилання) вже роздано, поспішайте запрошувати друзів і отримувати додаткові +100 грн. кожен, після завершення акції розмір бонусів буде зменшений в 2 рази. Детальніше тут…