Виготовлено згідно ТУ ТУ У 10.3-2961504555-001:2022 якість підтверджена сертифікатами .
Інформація по сортам і формам розміщена під значком "і" поряд з характеристикою.
Придбати ваги для точного дозування ви можете в розділі Різне .
Перед тим як почати лікування та/або профілактику якоїсь хвороби народної медицини, проконсультуйтеся з лікарем та ознайомтеся з уже набутим досвідом інших людей.
Більше інформації ви можете знайти в розділі додаткових питань .
Якщо Ви бажаєте зробити замовлення в іншу країну, ознайомтеся з умовами за посиланням .
Мухомор пантерний (Amanita pantherina (DC. ex Fr) Secr) — гриб родини мухоморових — Amanitaceae
Шапка 4-10 см в діаметрі, напівсферична, згодом опукло- або плоскорозпростерта, з тонким рубчастим краєм, буро-коричнева, іноді з легким рудуватим відтінком, сірувато-коричнева або буро, з численними білими пластівцями. Пластинки густі, білі. Спорова маса біла. Спори 8-12 Х 6,5-7,5 мкм, еліпсоподібні, гладенькі. Ніжка 5-10 Х 0,5-1,5 см, циліндрична, внизу зі складчастою бульбою, порожня, біла, тонковолокниста, з білим вузьким кільцем та з прирослою з вільним краєм піхви. М'якуш білий, з неприємним запахом. Мухомор пантерний Мухомор пантерний (Amanita pantherina) – отруйний гриб сімейства Мухоморові, роду Шампіньонові. Виростає в лісах помірної зони. Мухомори місцевої грибниці поблизу хвойних і листяних рослин. Плодобуваєте в літній і осінній час.
Як виглядає мухомор, треба знати будь-яку людину, яка відправляється в ліс за грибами. Зовнішній вигляд капелюшка. Ця частина мухомора на ранніх етапах розвитку має округлу форму. Згодом вона стає більш плоскою, в центрі з'являється невелика виїмка. Діаметр капелюшки становить 7-10 см. Колір змінюється від світло-до темно-коричневого.
Трапляються гриби з капелюшками оливкового кольору. Країна обрамлена світлою смугою. Поверхня капелюшка. Верхня частина мухомора усипана наростами білого кольору, розташованими незначно або концентрично. Бородавки на поверхні капелюшка є залишками покривала. Після дощу або сильних морозів гриб покривається слизовими нальотом або бурими плямами. У суху погоду мухомор пантерний має гладку блискучу поверхню. Молодий гриб часто виявляється покритим повним слизом. Зворотний бік капелюшки. У цій частині знаходяться радіальні пластинки білого кольору, які розширюються в області краю. Мухомор має білу м'якоть без смаку, що видає різкий запах. Ніжка. Довжина цієї частини гриба досягає 10 см. Діаметр перевищує 1,5 см. Ближче до основи тонка ніжка розширюється, утворюючи бульба. Поверхня вкрита дрібними світлими наростами круглої форми.
Відмінною особливістю мухомора пантерного є наявність спідниці, розташованої в підставі.